Stěpnova Marina: Lazarovy ženy

Stěpnova Marina: Lazarovy ženy

Lazar Lindt je člověk bez minulosti. Po skončení první světové války se zjevuje na prahu moskevské státní univerzity s touhou studovat, matematik Sergej...

Lazar Lindt je člověk bez minulosti. Po skončení první světové války se zjevuje na prahu moskevské státní univerzity s touhou studovat, matematik Sergej Alexandrovič Čaldonov v něm však rozpozná geniální talent, nabídne mu místo přednášejícího a mladíka se ujímá. Tak začíná kariéra mimořádně úspěšného a prominentního vědce, který může mít všechno, na co si vzpomene… a zároveň je sám, neboť miluje manželku svého ochránce Čaldonova.

Marusja je Lazarova první a životní láska, pro ni je ovšem onen mladík synem, který se jí nikdy nenarodil. Teprve mnoho let po její smrti poznává mladičkou Galinu, jejímuž kouzlu propadne, protože mu Marjusu připomíná. Mladá dívka si mocného muže vezme ze strachu a po zbytek společného života ho nenávidí. Třetí Lazarovou ženou je vnučka Lidočka, talentovaná baletka, které se po smrti obou rodičů ujímá její babička Galina, přestože ji připomíná Lindta, jenž jí zkazil život…

Románová sága klenoucí se přes celé 20. století, ověnčená dvěma třetími místy v ruské Big Book PrizeAward 2012 a nominovaná mimojiné na The Russian Booker 2012 a The National Bestseller 2012.

  • počet stran: 336
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.4.2015
  • šířka: 150mm
  • výška: 25mm
  • hmotnost: 520g
  • ISBN: 978–80–249–2724–4

Parametry

Autor Stěpnova Marina
Typ(vazba) Vázaný
Uvedeno na trh 2015-04-01
Vydavatel Ikar
Hmotnost 520
Šířka 150
Výška 25
ISBN 978-80-249-2724-4

Podobné produkty

Zobrazit všechny Společenské romány

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Quick Amanda: Dokud nás smrt nerozdělí

Přidat komentář