Microsoft Office 365 pro domácnosti / 5 uživatelů 32/64bit.Cz,předplatné na 1rok

Microsoft Office 365 pro domácnosti / 5 uživatelů 32/64bit.Cz,předplatné na 1rok
(80.4%)

Office 365  je ideální pro všechny, kteří chtějí Office na více zařízeních a chtějí využívat další služby, jako je sdílení souborů pomocí úložiště Skydrive, nebo...

Office 365 je ideální pro všechny, kteří chtějí Office na více zařízeních a chtějí využívat další služby, jako je sdílení souborů pomocí úložiště Skydrive, nebo průběžná aktualizace programů v Cloudu.

Nový Office reaguje na dotyk a stylus stejně přirozeně jako na klávesnici a myš. Můžete snadno vytvářet, upravovat a číst dokumenty na zařízeních s dotykovou obrazovkou, včetně těch s Windows 8/10, iOS nebo na Androidu.

Známé aplikace jak je neznáte, vždy v nejnovější verzi

Office 365 nabízí plné verze vašich známých aplikací, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher1 , které nainstalujete na vaše různá zařízení. Objevte svět Office aplikací a zjednodušte si váš život. Upravujte PDF soubory, tvořte atraktivní dokumenty, nebo sledujte rodinné výdaje v grafech, sepište a sdílejte například nákupní seznam, nebo vytvořte omalovánky pro děti. Díky Office 365 navíc máte vždy upgrade na novou verzi již v ceně, nemusíte tak kupovat novou licenci na každé nové zařízení, pokud chcete aktuální verzi Office.

Až pro 5 uživatelů za jednu cenu

Plnou verzi aplikací Office si může nainstalovat až 5 uživatelů v jedné domácnosti. Udělejte radost svými blízkým a věnujte jim Office.3 Každý uživatel získá plnou verzi aktuálních aplikací Office, 1024 GB online úložného prostoru na OneDrive a 60 volných minut měsíčně pro volání přes Skype na mobilní telefony v 8 zemích a pevné linky ve více než 60 zemích světa. 4

Balení obsahuje pouze Produktový klíč, instalační soubory se stahují z webu Microsoftu a lze je spustit na PC se systémy Windows 7, 8 a Mac OS.

Novinky: Word
Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román.

Excel
Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

Powerpoint
Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

OneNote
Uspořádejte si nápady ve svém vlastním digitálním poznávacím bloku který můžete i sdílet. Máte přístup ke všem vašim textům, obrázkům, webům ale i zvukovým záznamům nebo videu. Sdílejte nákupní seznam, naskenujte si pasy celé vaší rodiny, nebo si vytvořte cestovní plán vaší dovolené

Outlook Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte aktuální své kontakty. Díky sdílenému kalendáři tak můžete mít jednoduchý přehled o aktivitách vašich blizkých a již nikdy se vám nestane že zapomenete na vánoční besídku vašich ratolestí nebo vyzvednout babičku na nádraží

Dokumenty na webu/Cloudu:

  • Když se přihlásíte do Office, vaše osobní nastavení – včetně naposledy používaných souborů, oblíbených šablon a vlastních slovníků – cestují s vámi napříč vašimi zařízeními. Word a PowerPoint navíc umožňuje začít pracovat přesně tam, kde jste minule skončili.
  • Soubory jsou ukládány do složky SkyDrive v Průzkumníku souborů a synchronizovány se SkyDrive.com, kdykoli jste připojeni.

Co je součástí:

  • Nejnovější verze všech špičkových aplikací:
    • Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access
  • 1 TB online prostoru navíc na online úložišti OneDrive.com
  • Každý měsíc 60 minut volání přes Skype na telefonní čísla ve více než 40 zemích
  • Vylepšené uživatelské rozhraní optimalizované pro ovládání dotykem, myší i klávesnicí
  • Praktické roční předplatné zahrnující automatické upgrady verzí

Pokud si v obchodě koupíte Office 365 pro domácnosti, navštivte v počítači PC nebo Macu, kam chcete Office nainstalovat, stránku office.microsoft.com/myaccount a potom zadejte kód Product Key, který najdete v balení. Potom se přihlaste pomocí účtu Microsoft nebo zřiďte nový. Jakmile jste přihlášeni, klikněte na Instalovat Office a postupujte podle instrukcí na obrazovce.

P/N: 6GQ-00140


Parametry

Typ software kancelářské aplikace
Typ distribuce OEM
Výrobce Microsoft

Podobné produkty

Zobrazit všechny Kancelářské aplikace

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Microsoft Office 2016 pro domácnosti Eng (79G-04369)

Přidat komentář