Lubrikant - Water Gel Papaya

Lubrikant - Water Gel Papaya
(82.2%)

Jedlý lubrikační gel na vodní bázi s ušlechtilou povzbuzující příchutí papayi, která je okouzlující a podněcuje erotické chutě. Výrobek je lubrikační prostředek...

Jedlý lubrikační gel na vodní bázi s ušlechtilou povzbuzující příchutí papayi, která je okouzlující a podněcuje erotické chutě. Výrobek je lubrikační prostředek určený k dodatečnému vlhčení a zlepšení prožitku při pohlavním styku, k orálnímu sexu a k použití s erotickými pomůckami všech materiálů. Nepoškozuje kondomy. SHIATSU INTIMATE MOMENTS je obzvláště šetrný k pokožce. Je dermatologicky a klinicky testován.
Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.


Parametry

Značka Shiatsu
Objem (litr) 75 ml
Báze vodní
Vaginální ano
Anální ne
Orální ano
Příchuť liči
Stimulační ne

Podobné produkty

Zobrazit všechny Lubrikanty

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Lubrikant - Silicon anal 200ml

Přidat komentář