DeCandio Keith R. A.: Ospalá Díra - Děti revoluce

DeCandio Keith R. A.: Ospalá Díra - Děti revoluce
(80.2%)

Ichabod Crane, voják armády bojující za nezávislost amerických kolonií, je v bitvě roku 1781 smrtelně raněn a vzápětí procitá o více než dvě století později v...

Ichabod Crane, voják armády bojující za nezávislost amerických kolonií, je v bitvě roku 1781 smrtelně raněn a vzápětí procitá o více než dvě století později v moderním americkém městě Sleepy Hollow – Ospalá Díra. Netuší sice, k čemu přesně došlo, ale záhy zjišťuje, že jeho novým posláním je bojovat společně s místním detektivem Abbie Millsovou proti stoupencům zla. Ve snu se mu zjevuje jeho dávná žena Katrina a předává mu podivné poselství: musí za každou cenu najít a získat do svých rukou vyznamenání jménem Kongresový kříž, jež mu bylo před staletími uděleno za statečnost Druhým kontinentálním kongresem. Po tomto vyznamenání, které v sobě skrývá dosud utajovanou moc, ale pátrají rovněž jeho protivníci, jimž má pomoci při vzkříšení čarodějnice Serildy, upálené v době americké revoluce. Crane a Millsová proto musí získat Kongresový kříž dříve, než tak učiní druhá strana a než vzkříšená Serilda rozpoutá nad Sleepy Hollow nemilosrdnou odplatu.

  • počet stran: 272
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.2.2015
  • šířka: 131mm
  • výška: 25mm
  • hmotnost: 336g
  • ISBN: 978–80–269–0075–7

Parametry

Autor DeCandio Keith R. A.
Typ(vazba) Vázaný
Uvedeno na trh 2015-02-01
Vydavatel Baronet
Hmotnost 336
Šířka 131
Výška 25
ISBN 978-80-269-0075-7

Podobné produkty

Zobrazit všechny Horrory

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Čechura Milan: Malý nepřítel

Přidat komentář