Correia Larry: Lovci monster 5 - Nemesis

Correia Larry: Lovci monster 5 - Nemesis
(79.2%)

Agent Franks z amerického Úřadu pro kontrolu monster je složitý člověk – a také složený ze spousty dalších lidí. Víc jak dva metry na výšku, samé svaly,...

Agent Franks z amerického Úřadu pro kontrolu monster je složitý člověk – a také složený ze spousty dalších lidí. Víc jak dva metry na výšku, samé svaly, prakticky nezničitelný. Navíc se posiluje mocným alchymistickým elixírem a obývá ho mazaný duch starší než samotné lidstvo.

Štěstí, že je na naší straně. Většinou.

Když jednomu z Otců zakladatelů odpřísáhl, že bude Spojené státy americké chránit před všemi monstry, měl Franks jedinou podmínku – bez ohledu na to, co o něm vláda zjistí, bez ohledu na to, co se dozví o jeho fyzickém stavu a chemickém složení jeho elixíru, americká vláda se nikdy, nikdy nepokusí vytvořit někoho dalšího, jako je on. Tato podmínka je absolutní, a pokud ji vláda poruší, veškeré dohody padnou.

Přísně tajná vládní agentura však s pomocí sofistikované technologie a genetického inženýrství přesto takový projekt spustila. A nestačilo jim „vyrobit“ jen jednoho, ne, oni svých Nemesis museli mít hned třináct.

Teď se všechno provalilo a nikdo nedokáže zuřit tak jako zrazené monstrum. Zvlášť když tím monstrem je neumírající stroj na zabíjení, co likviduje upíry a vlkodlaky s jednou rukou svázanou za zády.

  • počet stran: 304
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 15.11.2014
  • šířka: 145mm
  • výška: 26mm
  • hmotnost: 390g
  • ISBN: 978–80–7398–284–3

Parametry

Autor Correia Larry
Typ(vazba) Paperback
Uvedeno na trh 2014-11-15
Vydavatel Fantom Print
Hmotnost 390
Šířka 145
Výška 26
ISBN 978-80-7398-284-3

Podobné produkty

Zobrazit všechny Sci-fi a fantasy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Heteša Petr: Probuzené peklo - Cybrain IV. (Edice Pevnost)

Přidat komentář